Wartości

Jako zespół PEB™skills gwarantujemy posiadanie specjalistycznej wiedzy i doświadczenia oraz umiejętności przełożenia jej na efektywne działania naszych klientów.

Przeprowadzane przez nas warsztaty i procesy szkoleniowe, posiadają wyjątkową treść, która znajduje swoje odzwierciedlenie w późniejszej pracy naszych klientów, a także inspirują ich do dalszego rozwoju umiejętności. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z pasji.

Stale dążymy do potwierdzania naszej jakości, zależy nam, aby efektywnie wspierać naszych klientów.

Wartości
PEB™ skills

Pracując nad projektem wybrałyśmy wartości, które są dla nas drogowskazem:

  • PROFESJONALIZM – dbamy o najwyższą jakość naszych usług, a umożliwienie rozwoju klientowi stawiamy na pierwszym miejscu.
  • RZETELNOŚĆ – przekazujemy zweryfikowaną i aktualną wiedzę, która jest wykorzystywana przez nas w praktyce klinicznej, psychoterapeutycznej i coachingowej.
  • ROZWÓJ – rozwój osobisty naszych klientów w procesach terapeutycznych i coachingowych oraz rozwój osób uczestniczących w szkoleniach jest dla nas priorytetem
  • PARTNERSTWO – praca z ludźmi to dla nas przywilej. Z otwartością i uważnością obserwujemy to, co przynoszą nam wzajemne relacje. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.
  • ZAUFANIE – dbamy o przestrzeganie standardów etycznych w naszej pracy

Doświadczeniem i wiedzą inspirujemy rozwój umiejętności.

Projektując nasze szkolenia wychodzimy z założenia, że nie trzeba być psychologiem, aby pracować z ludźmi. Nie uciekniemy jednak od faktu, że różnego rodzaju procesy psychologiczne towarzyszą nam w naszej pracy – codziennie. Z uwagi na to podkreślamy, jak bardzo istotne jest zdobywanie wiedzy na temat funkcjonowania człowieka, nawiązywanie w odpowiedni sposób relacji z ludźmi oraz rzetelna wiedza na temat wspierania i metod pracy z naszymi klientami.

Symbolika stokrotek

Stokrotki mają swoją symbolikę, która wpisuje się w naszą wizję pomocy. Oznaczają przejście, ewolucję, ma to również związek z wiosną, w której to kwitną. Kojarzone są również z doskonałością oraz bezbronnością. Jest to również kwiat, który wręczamy osobie, do której czujemy życzliwość i która jest dla nas ważna. Wręczając kwiat chcemy przekazać, że ważne jest dla nas, aby czuła się przez nas zrozumiana. Jak się okazało symbolika ta, jest bardzo zbliżona do wartości, które wyznajemy, prowadząc zarówno projekty dla biznesu, coachów jak i pracując z indywidualnymi klientami.