Aleksandra Krupska, PCC ICF

tel.: 604 283 404
e-mail: aleksandra.krupska@PEBskills.pl

psycholog, interwent kryzysowy,
psychoterapeuta poznawczo – behawioralny,
akredytowany coach PCC ICF, coach zespołowy i grupowy, trener biznesu

W swojej pracy najbardziej cenię sobie kontakt z ludźmi i towarzyszenie im w ich rozwoju, odważnie przy tym łącze różne formy pracy, dobierając różne metody. Jestem uważnym obserwatorem, z pasją i zainteresowaniem poznaję funkcjonowanie osób w społeczeństwie i grupach. Stale dążę do rozwoju swoich kompetencji i kwalifikacji.

Współpracuję z poradniami, prowadzę prywatną praktykę zawodową, od 2019 jestem członkiem zarządu ICF Polska, obecnie pełniąc rolę wiceprezesa zarządu.

Szkolenia i kursy
  • Psychoterapia poznawczo – – behawioralna (centrum CBT)
  • Profesjonalny Coach (ACTP)
  • Coaching Zespołowy i Grupowy (NOVO)
  • Trener biznesu (NOVO)
  • i inne…
Kierunki studiów
  • Społeczna Psychologia Kliniczna
  • Life Coaching Start – UP (ACSTH)
  • Doradztwo Zawodowe, Kierowanie Rozwojem i Coaching
  • Interwencja kryzysowa
  • Seksuologia

„Don`t wait for the perfect moment,
take the moment and make it perfect”

autor nieznany…

Jak mogę wspierać Twój rozwój:

W procesach psychoterapeutycznych pracuję z osobami, które mają problemy z lękiem społecznym, czy nerwicami, a także będącymi w sytuacji kryzysowej. Jako seksuolog specjalizuję się w pracy z parami zarówno pod względem sfery relacyjnej jak i seksualnej.

Przeprowadziłam ponad 3500 godzin procesów psychoterapeutycznych. Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w ośrodkach klinicznych: w szpitalu Wolskim na oddziale dziennym psychiatrycznym, szpitalu Orłowskiego w poradni seksuologii i patologii więzi międzyludzkich. Również miałam możliwość współpracowania z Komitetem Ochrony Praw Dziecka, gdzie prowadziłam m.in. warsztaty dla rodziców w kryzysie rozstania. Prowadziłam również przez kilka lat działania profilaktyczne dla funkcjonariuszy Służby Więziennej w Zakładzie Opieki Zdrowotnej z zakresu wypalenia zawodowego i profilaktyki stresu. W przypadku osób z silnymi objawami np.: lęku uogólnionego, depresji, czy nerwicy w procesie terapeutycznym możliwe jest uczestniczenie jednego z moich przeszkolonych psów

W swojej pracy najbardziej cenię sobie kontakt z ludźmi i towarzyszenie im w ich rozwoju, odważnie przy tym łącze różne formy pracy, dobierając różne metody biorąc pod uwagę czynniki osobowościowe klientów. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą.

Prowadzę procesy terapeutyczne:
• indywidualne,
• grupowe,
• par.
Regularnie uczestniczę w superwizji i interwizji, oraz w różnych szkoleniach i warsztatach dla psychoterapeutów. Współpracuję z Pracownią Psychorozwoju Kielczyk oraz Centrum Psychoterapii Vide. Prowadzę również procesy terapeutyczne w umówionych wcześniej z klientami miejscach. Oferuję też procesy psychoterapeutyczne “sponsorowane” przez pracodawcę.

Specjalizuję się w rozwoju kompetencji managerskich i przywódczych, a także w budowaniu zespołów ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania zespołów w sytuacjach konfliktowych oraz w sytuacjach specyficznych wyzwań stojących przed organizacjami. Pracuję z klientami, którzy chcą poprawić swoje relacje z otoczeniem, a także takimi, którzy szukają nowych ścieżek rozwoju zawodowego.

Szukając modelu umożliwiającego doświadczenie sytuacji, które będą idealną metaforą zarządzania zespołami, postanowiłam wykorzystać pasienie owiec i występujące w nim czynniki tworząc HERDING TEAM COACHING ™ Zapraszam do refleksji nad własną rolą jako managera oraz wpływu stylu zarządzania na podległych managerów liniowych. Stwarzam okazję do przyjrzenia się własnemu przywództwu poprzez pracę z psami i owcami. Po więcej informacji zapraszam na stronę projektu LeaderSheep Coaching.

Ukończyłam liczne szkolenia akredytowane przez International Coaching Federation i uzyskałam akredytację swoich umiejętności na poziomie PCC. Zrealizowałam ponad 800 godzin procesów coachingowych.

Zapraszam na procesy coachingowe:
• indywidualne, 
• grupowe,
• zespołowe,
• kryzysowe

 

Interwencja kryzysowa jest szczególną formą pomocy, którą kieruję do osób spostrzegających sytuację kryzysową, zdarzenie, sytuację jako: niemożliwych do wytrzymania trudności, przekraczających możliwości klienta lub mechanizmy poradzenia sobie.

Moim zadaniem w tych procesach jest pomoc w uwolnieniu od tych emocji, ponieważ kryzys może powodować poważne zmiany w funkcjonowaniu, wynikających z trudności w obszarach emocjonalnym, poznawczym i behawioralny.

Interwencje kryzysowe oferuję w przypadku: kryzysów rodzinnych; kryzysów związanych z zagrożeniem życia, kryzysów egzystencjalnych, kryzysów życiowych (np. narodziny dziecka); kryzysów sytuacyjnych; kryzysów emocjonalnych.

Dla firmy: oferuję również interwencję dla zespołów pracowniczych przeżywających problemy na poziomie zawodowym związanych z sytuacją kryzysową w firmie np.: zmiany restrukturyzacyjne, nagłe zdarzenia w pracy.

Na życzenie klientów prowadzę i tworzę programy np: “Zespół w kryzysie”, “Budowanie nowego zespołu”.

Pozostałe obszary:
• wykorzystanie modelu PEB™ w organizacji, ze szczególnym uwzględnieniem specjalistów działów HR, coachów, mentorów, trenerów wewnętrznych
• wsparcie dla firm w budowaniu zespołów pracowniczych
• zwiększanie efektywności zespołów
• wsparcie dla zespołów w radzeniu sobie z sytuacjami kryzysowymi
• Lider Coaching – budowanie i wzmacnianie umiejętności przywódczych u managerów wystąpienia publiczne, prezentacja
• praca nad umiejętnościami trenerskimi, managerskimi, sprzedażowymi
• Work-Life Balance – zwiększenie efektywności działań z uwzględnieniem równowagi między życiem zawodowym i prywatnym

Nie zwlekaj, skontaktuj się ze mną 

Aleksandra Krupska

tel.: 604 283 404
e-mail: aleksandra.krupska@PEBskills.pl

Nasze projekty:

Herding Team CoachingTM autorski program rozwoju umiejętności liderskich z połączeniem coachingu, mechanizmów zarządzania oraz doświadczenia pracy z psami pasterskimi i owcami.