Anna Szajkowska

tel: 796 005 552
mail: anna.szajkowska@PEBskills.pl

psycholog, filozof,
certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny,
coach zespołowy i grupowy, trener

W mojej pracy psychoterapeutycznej wyznaję zasadę, że terapia nie jest jedynie sposobem na radzenie sobie z aktualnymi trudnościami, ale może być też ścieżką rozwoju osobistego dla osób, które chcą uczyć się nowych kompetencji i poprawiać jakość swojego życia – na tu i teraz i na przyszłość. Rozwój moich kompetencji jest dla mnie szczególnie ważnym obszarem pracy, dlatego uczestniczę w szkoleniach i konferencjach, a swoją pracę poddaję też regularnej superwizji.

Szkolenia i kursy
  • Psychoterapia poznawczo – behawioralna (centrum CBT)
  • RTZ – Racjonalna Terapia Zachowania (kursy PTPB)
  • Coaching Zespołowy i Grupowy (NOVO)
  • Trener zmiany (NOVO)
  • i inne…
Kierunki studiów
  • Psychologia
  • Filozofia

„Życie nie toczy się tak, jak powinno, ale jest takie jak jest.
Sposób w jaki sobie z tym radzisz, stanowi całą różnicę.”

V. Satir

Jak mogę wspierać Twój rozwój:

Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 13 roku życia wspierając osoby z problemami z nastrojem, ze stresem, zaburzeniami lękowymi, oraz zmagające się z trudnościami w relacjach międzyludzkich (nadmierną nieśmiałością, problemami w nawiązywaniu relacji itp.) oraz rozmaitymi kryzysami.

Pierwsze doświadczenia w pracy terapeutycznej zdobywałam pracując środowiskowo z osobami z zaburzeniami psychicznymi współpracując z organizacjami pozarządowymi – m.in w założonej przeze mnie we współpracy z grupą terapeutów fundacji Instytut Rozwoju Terapii Autyzmu.
Odbyłam także staże na oddziałach psychiatrycznych Szpitala Powiatowego w Iławie oraz Oddziale Dziennym Psychiatrycznym GAWRA w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Ponad dwa lata byłam konsultantem w Poradni Telefonicznej dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym Instytutu Psychologii Zdrowia PTP prowadząc poradnictwo i interwencję kryzysową. Jako psychoterapeuta indywidualny współpracowałam z kilkoma warszawskimi poradniami psychoterapeutycznymi.

Obecnie przyjmuję klientów we własnym gabinecie „Miejsce Terapii IRTA” na warszawskim Bemowie oraz w Inter Ego Centrum Terapii Poznawczej i Schematu i w ramach NFZ z Poradnią Psychoonkologii w Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie. 

Specjalizuję się w budowaniu zespołów ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania zespołów w sytuacjach konfliktowych oraz w sytuacjach specyficznych wyzwań stojących przed organizacjami. Pracuję z klientami, którzy chcą poprawić swoje relacje z otoczeniem.

Na życzenie klientów prowadzę i tworzę programy.

Obszary mojej specjalizacji to:
• wykorzystanie modelu PEB™ w organizacji, ze szczególnym uwzględnieniem specjalistów działów HR, coachów, mentorów, trenerów wewnętrznych
• wsparcie dla firm w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych zespołów pracowniczych
• wsparcie dla zespołów w radzeniu sobie z sytuacjami kryzysowymi
• Work-Life Balance – zwiększenie efektywności działań z uwzględnieniem równowagi między życiem zawodowym i prywatnym

Nie zwlekaj, skontaktuj się ze mną

Anna Szajkowska

tel: 796 005 552
mail: anna.szajkowska@PEBskills.pl