Oferta warsztatowa

Oferta programów szkoleniowych rozwijających praktyczne umiejętności i warsztat pracy z klientami. Przeznaczona jest dla coachów, specjalistów działów HR, doradców zawodowych, psychologów, absolwentów nauk społecznych, zainteresowanych wspieraniem ludzi w rozwoju. Przeprowadzane przez nas warsztaty i procesy szkoleniowe, posiadają wyjątkową treść, która znajduje swoje odzwierciedlenie w późniejszej pracy naszych klientów, a także inspirujemy ich do dalszego rozwoju umiejętności. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z pasji.

Kurs psychologii w oparciu o MODEL PEB™

Kurs psychologii w oparciu o model PEB™
Szkolenie rozwojowe dla profesjonalistów

6 zjazdów – 14 dni

Program szkoleniowy mający na celu przekazanie niezbędnej wiedzy psychologicznej oraz naukę praktycznych umiejętności przydatnych w pracy z ludźmi w obszarach rozwojowych. Wszystkie zjazdy są ze sobą połączone, odnoszą się wzajemnie do siebie tworząc spójną całość, której szkieletem jest model PEB™

Szkolenia weekendowe

Sytuacje graniczne w coachingu.
Wprowadzenie do modelu PEB™

Warsztat jest przeznaczony dla osób chcących bliżej poznać możliwości wykorzystania Modelu PEB™ i jego  podstawowe założenia oraz chcących nauczyć się jak można go wykorzystywać jako narzędzie pracy z klientami.

Podstawy pracy z kryzysem
.

Warsztat stanowi uzupełnienie wiedzy o zagadnienia związane z kryzysem psychologicznym i funkcjonowaniem osób doświadczających kryzysu – prezentuje zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne metody pracy.

Metody poznawcze w praktyce
– praca z przekonaniami

Warsztat jest skierowany do osób zainteresowanych poszerzeniem repertuaru metod pracy poznawczej oraz dla wszystkich osób zainteresowanych pracą z przekonaniami w rozwoju własnym.

Metody behawioralne w praktyce
.

Warsztat przeznaczony jest dla osób zainteresowanych wykorzystaniem metod behawioralnych w procesach coachingowych i szeroko rozumianych procesach psychologicznych.